ساختمان سازی ماکان

پیش فروش آپارتمان

گروه ساختمان سازی ماکان با بهره گیری از تجربه ای طولانی و متخصصین و کارشناسان مجرب در امر ساخت ساختمان های لوکس در خدمت است تا شما با شرایط بسیار آسان صاحب خانه لوکس شوید. پیش فروش آپارتمان یک روش آسان برای خرید خانه و همچنین مطمئن ترین راه برای حفظ و افزایش سرمایه می تواند باشد. در پیش خرید خانه ابتدا مبلغی به عنوان پیش پرداخت، و الباقی هزینه طی چند مرحله در فواصل زمانی معین به سازنده پرداخت می گردد.

پیش فروش آپارتمان

کرج پس از تهران به عنوان یکی از بزرگترین کلان شهر های ایران می باشد. این شهر نیز همانند بسیاری از شهر ها دارای برج ها و ساختمان های لوکس و لاکچری است. گروه ساختمان سازی ما نیز یکی از بزرگترین شرکت های سازنده آپارتمان های لوکس و لاکچری در کرج می باشد که از جمله مهمترین پروژه های اجرایی و تمام شده این مجموعه، می توان به پروژه کورش 1 تا 12 آن در  اندیشه اشاره کرد.

پروژه مهر و ماه

گروه ماکان این روزها اقدام به ساخت بزرگترین، زیباترین، مجهزترین و لاکچری ترین برج ها در فردیس کرج نموده است. پروژه مهر و ماه با دو برج کاملا مجزا که هر بلوک دارای دو ورودی، دو آسانسور و دو راه پله اختصاصی و در 15 طبقه ساخته خواهد شد. در هر طبقه 12 واحد مسکونی، 3 طبقه مشاع، استخر بزرگ و کوچک مخصوص کودکان و بزرگسالان، سالن بیلیارد و فوتبال، مهد کودک و سالن پذیرایی و اجتماعات با ظرفیت 100 نفر وجود دارد. همچنین در این برج ها سالن اسپا نیز وجود دارد که توسط مهندسان با تجربه طراحی و در حال اجرا می باشد. درصورتی که قصد پیش خرید آپارتمان  را دارید، پروژه مهر و ماه بهترین گزینه برای خرید شماست. لذت زندگی لاکچری با خرید  آپارتمان  های پیش فروش  در فردیس و کرج تجربه کنید.

معرفی پروژه ساختمانی کوروش

مهمترین ویژگی آپارتمان های پیش فروش توسط ماکان، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

با توجه به مزایای مطرح شده از پروژه بزرگ مهر و ماه، کسانی که قصد پیش فروش آپارتمان در کرج را دارند، اینجا کلیک کنید و یا برای کسب جزئیات بیشتر به این مطلب پیش فروش  آپارتمان در فردیس مراجعه کنید، در این سایت برج های دوقلو مهر ماه بهترین و لوکس ترین گزینه می باشد.

پیش فروش خانه

بهترین مزایای پیش فروش آپارتمان

چرا پیش فروش آپارتمان راهی آسان برای خانه دار شدن است؟

پیش خرید آپارتمان یکی از بهترین و آسان ترین راه ها برای خرید خانه است. در پیش خرید آپارتمان مبلغ کل خانه تحویل داده شده به خریدار از خانه های آماده حدود 20 تا 40 درصد کمتر است. و این سود زیادی را برای خریدار می تواند داشته باشد. همچنین از آنجایی که در پیش خرید آپارتمان هزینه ها به صورت اقساطی پرداخت می گردند خریدار با شرایط بسیار راحت تر می تواند به مرور تمام هزینه را پرداخت کند و صاحب خانه شود. 

پیش فروش آپارتمان ، یک معامله برد برد

همانطور که می دانید وضعیت اقتصادی در ایران امروزه در شرایط مطلوبی قرار ندارد و خرید خانه برای بسیاری از اقشار جامعه دشوار شده است. با پیش خرید آپارتمان می توانید علاوه بر اینکه صاحب خانه شوید، سود بسیار بالایی را نیز کسب کنید. در کنار کسب سود سرمایه اصلی بعد از پایان ساخت خانه خریدار می تواند خانه خود را بفروشد و سود بالایی را کسب کند. تمام این معامله برد برد است! چه فرصتی بهتر از این سراغ دارید؟

پیش فروش خانه

گروه ماکان، سازنده خانه های لوکس

گروه ساختمان سازی ماکان در منطقه غرب تهران تاکنون پروژه های زیادی را اجرا کرده است. این پروژه ها دارای امکانات زیادی از جمله استخر، لابی، سالن اجتماعات، نگهبانی، دوربین مداربسته و… می باشند و با بهترین متریال موجود در بازار ساخته شده اند. راحتی و آسایش و امنیت را در این ساختمان ها می توانید به وفور لمس کنید. شما می توانید برای مطلع شدن از پروژه های در حال ساخت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

پیش فروش خانه ماکان

با سلیقه دلخواه، خانه خود را بسازید.

یکی از مزایای بسیار خوب پیش خرید آپارتمان این است که شما می توانید در جریان روند ساخت خانه خود باشید و خیالتان از بابت کیفیت مصالح و ساخت راحت باشد. شما می توانید خانه خود را با سلیقه دلخواه خود بسازید و از متریالی مجزا در ساخت استفاده کنید. البته این به این معنا نیست که می توانید نقشه خانه را به کلی تغییر دهید و تغییرات بزرگ را اعمال کنید. بلکه می توانید در جزئیات ساخت، مانند راویز کاری، کلیدها و پریزها و… اعمال سلیقه کنید. گروه ماهر و با تجربه ما همواره در صدد است تا رضایت بیشتری برای خریداران گرامی فراهم آورد.

قرارداد محکم بین سازنده و خریدار

در هنگام پیش خرید آپارتمان قراردادی بین خریدار و سازنده تنظیم می شود و در آن تمامی موارد لازم به ذکر اعم از تاریخ تحویل خانه، تجهیزاتی که در خانه نصب می شوند (مانند پکیج و رادیاتور ها و ..) مبلغ پیش پرداخت و تاریخ شروع و پایان قرارداد، ذکر موقعیت کاربری و مساحت کل زیربنا و سایر مفاد نیز به طور کامل در قرارداد ثبت می شوند. داشتن یک قرارداد محکم خیال خریدار و سازنده را از تمامی جوانب راحت می کند. اگر یک خرید مطمئن می خواهید و به دنبال خانه ای لوکس و مدرن هستید می توانید به گروه ساختمان سازی ما اعتماد کنید و خانه ای رویایی تحویل بگیرید.

پیش فروش خانه
پیش فروش خانه

شرایط خرید خانه آسان را با ماکان تجربه کنید...

اگر می خواهید خانه ای لوکس با امکانات خیلی زیاد داشته باشید اما شرایط خرید چنین خانه ای را ندارید می توانید از طرح های پیش فروش ما  استفاده کنید. این خانه ها به معنای واقعی لوکس هستند و در آن ها بهترین امکانات برای راحت تر زندگی کردن ساکنین فراهم گردیده است. آسان ترین طرح ها برای خانه دار شدن شما آماده شده اند و کافیست قدم اول را شما بردارید و خود را به خانه لوکس و مدرن ساخته شده توسط این گروه نزدیک تر کنید. برای دریافت جزئیات بیشتر در مورد پیش خرید خانه می توانید همین الان با ما ارتباط برقرار کنید.

از کجاپیش فروش آپارتمان پیدا کنم؟

شاید شما هم دنبال پیش فروش آپارتمان هستید و می خواهید سرمایه خود را افزایش دهید و یا تصمیم دارید با شرایط راحت صاحب خانه شوید. اگر در منطقه غرب تهران و کرج می خواهید سرمایه گذاری کنید پروژه های ماکان بهترین گزینه برای پیش خرید خانه می باشند. این گروه ماهر و با سابقه، آسان ترین شرایط را برای شما فراهم آورده اند تا بتوانید صاحب واحد های لوکس شوید. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

پیش فروش خانه
خانه لوکس

بالاترین سطح آسایش و رفاه در خانه های ماکان

تمرکز اصلی گروه خانه سازی این مجموعه بر روی آسایش و رفاه ساکنان است و به همین جهت بیشترین امکانات رفاهی و همچنین امنیتی را در ساختمان ها به کار برده است. برای نمونه سالن ماساژ و مهدکودک یکی از چندین امکانات موجود در ساختمان ها می باشد و ساکنان در اوج رفاه به سر می برند.

با ما در ارتباط باشید...

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط پیش فروش آپارتمان هستید می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.