پیش خرید آپارتمان فول امکانات

پیش خرید آپارتمان

اگر به دنبال پیش خرید آپارتمان هستید این مقاله مخصوص شماست. اگر برای زندگی علاوه بر آب و هوای مناسب و دنج به دنبال یک خانه در تهران هستید قیمت پایینی داشته باشد پیشنهاد ما به شما خرید آپارتمان در بهترین منطقه تهران فردیس می باشد. زیرا به دلیل اینکه قدمت زیادی دارد قیمت آپارتمان در فردیس نسبت به دیگر مناطق تهران ارزان تر می باشد.

پیش خرید آپارتمان با فول امکانات

آپارتمان‌ها می‌توانند یک سرمایه‌گذاری عالی در املاک و مستغلات داشته باشند. اما هیچ‌کس نباید بدون در نظر گرفتن این عوامل مهم، خانه‌ای با عمر بالا را انتخاب کند.

آپارتمان هایی که بسیار ارزان تر از خانه ها هستند، یک جایگزین عالی برای کسانی است که می خواهند در نزدیکی شهر زندگی کنند. اما اندازه و امکانات آنها متفاوت است و برخی با هزینه های پنهان همراه هستند. بنابراین خریداران باهوش باید به فراتر از برچسب قیمت نگاه کنند و قبل از امضای روی خط نقطه چین، در مورد مزایا و معایب هر ملک دقت کنند. در اینجا چک لیست قرارداد پیش خرید آپارتمان وجود دارد که به شما کمک می کند آپارتمانی را که برای شما مناسب است بخرید. شما می توانید از وب سایت گروه ساختمان سازی ماکان بهترین پیش خرید آپارتمان ها را برای خود و خانوادتان فراهم کنید.

مواردی که باید در قرارداد پیش خرید آپارتمان ذکر شود

هنگام تنظیم قرارداد پیش خرید آپارتمان باید بسیار مراقب باشید. توصیه می کنیم در این زمینه به عنوان مشاور یا وکیل متخصص داشته باشید. هنگام تنظیم قرارداد پیش خرید/ پیش فروش آپارتمان، موارد زیر باید بررسی شوند تا هر یک از آنها در توافقنامه گنجانده شود:

 

اسم و مشخصات طرفین قرارداد

بررسی کنید که مشخصات کامل طرفین قرارداد شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، آدرس و اطلاعات تماس، موقعیت فروشنده و … در قرارداد درج شده باشد.
روی این موضوع تمرکز کنید؛ جایگاه فروشنده در این قرارداد چیست؟ آیا فروشنده مالک زمین و دارنده سند است یا صرفاً سازنده مسکنی است که بر اساس توافق با مالک در آپارتمان در حال ساخت سهم دارد؟ ممکن است فروشنده ملک را پیش خرید کرده باشد. بنابراین مطمئن شوید که فروشنده قابل انتقال است یا خیر.
اسناد فروشنده از جمله سند مالکیت، قرارداد ساختمان یا مشارکت و نحوه تقسیم ملک بین مالک و سازنده و غیره را به دقت بخوانید و بررسی کنید.

تماس بگیرید

۰۹۱۲۴۰۴۴۷۹۱

خرید آپارتمان

 

مطلب پیشنهادی : پیش فروش آپارتمان در تهران 

مورد معامله

در موارد بعدی قرارداد، مشخصات آپارتمانی که می خواهید بخرید باید به تفصیل درج شود. اطلاعاتی شامل متراژ، شماره اتاق، متراژ واحد، شماره واحد، طبقه، شماره ثبت ملک اصلی به همراه تاسیسات برق، آب، گاز، تلفن، پارکینگ و انباری. همچنین ذکر پارکینگ و انباری در قرارداد خوب است.

مساحت ملک

مساحت واحدی که پیش خرید می کنید باید در قرارداد ذکر شود. چنانچه در پایان پروژه، اندازه واحد تعیین شده بر اساس صورتجلسه تفصیلی کمتر یا بیشتر از مبلغ مندرج در قرارداد باشد، قیمت بر اساس مبلغ مندرج در قرارداد محاسبه خواهد شد.
اصولاً طبق رویه قضایی موجود، اگر اختلاف سایز تا پنج متر باشد، طرفین برای یکدیگر قیمت کمتر یا بیشتر می پردازند و طرفین فقط در صورت اثبات حق فسخ خواهند بود. ملک با متراژ مشخص خریداری شده است.

مشخصات ملک

جزئیات و مشخصات ملک از روی نقشه و تعداد اتاق خواب ها از جزئیاتی مانند کمد لباس، مواد استفاده شده، و برند رنگ، ​​درها، کلید و پریزها، سیم، رادیاتور، آیفون، کابینت، اجاق گاز، شیرآلات، آنها را مشخص و برجسته کنید. زیرا همین مسائل کوچک می تواند در آینده منجر به اختلافات جدی شود.

مشخصات فنی و معماری

از آنجایی که ملک در زمان عقد قرارداد به طور کامل هنوز وجود خارجی ندارد. مکان ساختمان و مشخصات فنی و معماری که شامل کل زیربنای ساختمان، تعداد طبقات و تعداد واحدها، زمین می باشد باید به طور جداگانه در قرارداد قید شود.

حتی نوع نمای ساختمان و مصالح، سیستم های سرمایشی، سایر مواردی که برای هر واحد در پروانه ساختمان و شناسنامه فنی درج شده است باید ذکر شود.
توجه داشته باشید در هنگام تنظیم قرارداد، برای تضمین انجام این تعهدات، ممکن است شرطی در قرارداد درج شود که در صورت عدم وجود هر یک از شرایط فوق، قیمت معامله بنا به نظر کارشناس کاهش یابد یا خریدار حق فسخ معامله را دارد.

تماس بگیرید

۰۹۱۲۴۰۴۴۷۹۱

کوروش 11 و 12

 

زمان تحویل واحد پیش خرید آپارتمان

یکی دیگر از الزامات مهم در قرارداد تعیین تاریخ تحویل ملک است، که برای اجرا و اجرای ضمانت اجرای دقیق باید در نظر گرفته شود که در صورت تاخیر خریدار می تواند زیان خود را جبران کند.

معمولا سازندگان برای جلب توجه خریدار همواره سعی می کنند زمان تحویل ملک را کوتاه کنند و در بسیاری از موارد به تعهدات خود عمل نمی کنند و این مشکل خریدار را متضرر می کند. زیرا در صورت تاخیر در تحویل ملک، برنامه های خریدار برای تحویل ملک مختل می شود.
بهترین راه حل در این زمینه رفع خسارت تاخیر روزانه با توجه به ارزش اجاره همان ملک است تا در صورت تاخیر در تحویل خریدار جبران شود.

مطلب پیشنهادی : بهترین گروه ساختمان سازی 

فواید پیش خرید آپارتمان

  • پیش خرید آپارتمان را می توان به افرادی که پول کافی برای خرید خانه ندارند توصیه کرد.
  • یکی از مزیت های پیش خرید آپارتمان این است که قیمت این خانه ها 10 تا 30 درصد بسیار کمتر از خانه های آماده می باشد.
  • کسانی که قصد خرید این خانه ها را دارند می توانند با عقد قرارداد اقساطی و پرداخت پول خرید خانه به صورت اقساطی اقدام کنند. این روش پرداخت برای مشتری بسیار راحت است و بهتر از پرداخت یکجا کل پول می باشد.
  • از آنجایی که خانه هنوز به طور کامل تمام نشده است، خریدار می تواند نظر خود را حتی در مراحل ساخت خانه داشته باشد. در هنگام ساخت خانه باید از مصالحی استفاده کند که مطابق میل او باشد.

قیمت پیش خرید آپارتمان

 

قیمت پیش خرید آپارتمان

قیمت آپارتمان باید کاملا مشخص باشد.  تعداد اقساط و نحوه پرداخت طبق توافق طرفین قید شود. پیش خریدار بر اساس اقساط پرداخت شده می تواند مالک، ملک پیش فروش شده شود. بدیهی است در صورتی که عملیات ساختمانی طبق قرارداد پیش نرود، پیش خریدار می تواند پرداخت اقساط را تا دریافت تاییدیه اتمام پیش پرداخت در یک ماه از مهندس مسئول به تعویق بیندازد.

جهت استعلام از قیمت پیش خرید آپارتمان های لوکس ماکان میتوانید با کارشناسان فروش این گروه تماس ( ۰۹۱۲۴۰۴۴۷۹۱ – ۰۹۱۲۳۵۰۳۰۷۳) حاصل نمایید.

راه ارتباطی با ماکان 

۰۹۱۲۳۳۸۲۸۷۹

آدرس : فردیس، بلوار بیات غربی، ابتدای بلوار ۴۴ متری امام خمینی، روبروی پارک تندرستی، خیابان رجایی غربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *