گروه ساختمان سازی ماکان

پیش فروش خانه

گروه ساختمان سازی ماکان با بهره گیری از تجربه ای طولانی و متخصصین مجرب در امر ساخت ساختمان های لوکس در خدمت است تا شما با شرایط بسیار آسان صاحب خانه لوکس شوید. پیش فروش خانه یک روش آسان برای خرید خانه و همچنین مطمئن ترین راه برای حفظ و افزایش سرمایه می تواند باشد. در پیش فروش خانه ابتدا مبلغی به عنوان پیش پرداخت، و الباقی هزینه طی چند مرحله در فواصل زمانی معین به سازنده پرداخت می گردد.

پیش فروش خانه

مزایای پیش فروش خانه

چرا پیش خرید خانه راهی آسان برای خانه دار شدن است؟

پیش خرید خانه یکی از بهترین و آسان ترین راه ها برای خرید خانه است. در پیش خرید خانه مبلغ کل خانه تحویل داده شده به خریدار از خانه های آماده حدود 20 تا 40 درصد کمتر است. و این سود زیادی را برای خریدار می تواند داشته باشد. همچنین از آنجایی که در پیش خرید خانه هزینه ها به صورت اقساطی پرداخت می گردند خریدار با شرایط بسیار راحت تر می تواند به مرور تمام هزینه را پرداخت کند و صاحب خانه شود. 

پیش خرید خانه، یک معامله برد برد

همانطور که میدانید وضعیت اقتصادی در ایران امروزه در شرایط مطلوبی قرار ندارد و خرید خانه برای بسیاری از اقشار جامعه دشوار شده است. با پیش خرید خانه می توانید علاوه بر اینکه صاحب خانه شوید، سود بسیار بالایی را نیز کسب کنید. در کنار کسب سود سرمایه اصلی بعد از پایان ساخت خانه خریدار می تواند خانه خود را بفروشد و سود بالایی را کسب کند. تمام این معامله برد برد است! چه فرصتی بهتر از این سراغ دارید؟

پیش فروش خانه

گروه ماکان، سازنده خانه های لوکس

گروه ساختمان سازی ماکان در منطقه غرب تهران تاکنون پروژه های زیادی را اجرا کرده است. این پروژه ها دارای امکانات زیادی از جمله استخر، لابی، سالن اجتماعات، نگهبانی، دوربین مداربسته و… می باشند و با بهترین متریال موجود در بازار ساخته شده اند. راحتی و آسایش و امنیت را در این ساختمان ها می توانید به وفور لمس کنید. شما می توانید برای مطلع شدن از پروژه های در حال ساخت ماکان با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

پیش فروش خانه ماکان

با سلیقه دلخواه، خانه خود را بسازید.

یکی از مزایای بسیار خوب پیش خرید خانه این است که شما می توانید در جریان روند ساخت خانه خود باشید و خیالتان از بابت کیفیت مصالح و ساخت راحت باشد. شما می توانید خانه خود را با سلیقه دلخواه خود بسازید و از متریالی مجزا در ساخت استفاده کنید. البته این به این معنا نیست که می توانید نقشه خانه را به کلی تغییر دهید و تغییرات بزرگ را اعمال کنید. بلکه می توانید در جزئیات ساخت، مانند راویز کاری، کلیدها و پریزها و… اعمال سلیقه کنید. گروه ماکان همواره در صدد است تا رضایت بیشتری برای خریداران گرامی فراهم آورد.

قرارداد محکم بین سازنده و خریدار

در هنگام پیش خرید خانه قراردادی بین خریدار و سازنده تنظیم می شود و در آن تمامی موارد لازم به ذکر اعم از تاریخ تحویل خانه، تجهیزاتی که در خانه نصب می شوند (مانند پکیج و رادیاتور ها و ..) مبلغ پیش پرداخت و تاریخ شروع و پایان قرارداد، ذکر موقعیت کاربری و مساحت کل زیربنا و سایر مفاد نیز به طور کامل در قرارداد ثبت می شوند. داشتن یک قرارداد محکم خیال خریدار و سازنده را از تمامی جوانب راحت می کند. اگر یک خرید مطمئن می خواهید و به دنبال خانه ای لوکس و مدرن هستید می توانید به گروه ماکان اعتماد کنید و خانه ای رویایی تحویل بگیرید.

پیش فروش خانه
پیش فروش خانه

شرایط خرید خانه آسان را با ماکان تجربه کنید...

اگر می خواهید خانه ای لوکس با امکانات خیلی زیاد داشته باشید اما شرایط خرید چنین خانه ای را ندارید می توانید از طرح های پیش فروش گروه ماکان استفاده کنید. این خانه ها به معنای واقعی لوکس هستند و در آن ها بهترین امکانات برای راحت تر زندگی کردن ساکنین فراهم گردیده است. آسان ترین طرح ها برای خانه دار شدن شما آماده شده اند و کافیست قدم اول را شما بردارید و خود را به خانه لوکس و مدرن ساخته شده توسط گروه ماکان نزدیک تر کنید. برای دریافت جزئیات بیشتر در مورد پیش خرید خانه می توانید همین الان با ما ارتباط برقرار کنید.

از کجا خانه پیش فروش پیدا کنم؟

شاید شما هم دنبال خانه پیش فروش هستید و می خواهید سرمایه خود را افزایش دهید و یا تصمیم دارید با شرایط راحت صاحب خانه شوید. اگر در منطقه غرب تهران و کرج می خواهید سرمایه گذاری کنید پروژه های ماکان بهترین گزینه برای پیش خرید خانه می باشند. گروه ماکان آسان ترین شرایط را برای شما فراهم آورده اند تا بتوانید صاحب واحد های لوکس شوید. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

پیش فروش خانه
خانه لوکس

بالاترین سطح آسایش و رفاه در خانه های ماکان

تمرکز اصلی گروه خانه سازی ماکان بر روی آسایش و رفاه ساکنان است و به همین جهت بیشترین امکانات رفاهی و همجنین امنیتی را در ساختمان ها به کار برده است. برای نمونه سالن ماساژ و مهدکودک یکی از چندین امکانات موجود در ساختمان ها می باشد و ساکنان در اوج رفاه به سر می برند.

با ما در ارتباط باشید...

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط پیش فروش خانه در گروه ساختمان سازی ماکان هستید می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اسکرول به بالا