پیش فروش آپارتمان در کرج

پیش فروش خرید خانه در کرج

 پیش فروش آپارتمان در کرج به خاطر آب و هوا و موقعیت مکانی این منطقه بسیار پرطرفدار است. در چند وقت اخیر قیمت خانه در بیشتر نقاط ایران افزایش یافته است. این باعث شده خرید خانه امری سخت و برای بعضی ها نشدنی باشد. به همین جهت افزایش تقاضا برای اجاره و رهن منازل در بنگاه های مشاور املاک بیشتر از تقاضا برای خرید است. اما هنوز یک راه نسبتا آسان برای خانه دار شدن باقی مانده و روزنه امیدی را برای بعضی از افراد باز کرده است. پیش خرید خانه می تواند شانس خرید را افزایش دهد و خیلی ها صاحب خانه شوند. گروه ماکان با پیش فروش خانه های لوکس و با کیفیت خود در کرج این امکان را برای بسیاری از جویندگان خانه فراهم کرده که آن ها هم صاحب خانه شوند.

پیش خرید و پیش فروش آپارتمان در کرج

با توجه به افزایش قیمت آپارتمان در سال های اخیر در کنار کاهش قدرت خرید مشتریان قراردادهای پیش فروش ساختمان از رونق بسیاری برخوردار شدند. وقتی به آمار حداقل یک دهه گذشته بازار مسکن توجه شود، می توان به این نکته رسید که همراه با افزایش قراردادهای پیش فروش مسکن، دعواهای حقوقی مرتبط با آن نیز رشد چشمگیری داشته است. پیش خرید ملک و پیش فروش آن مکمل یک دیگرند و از سوی سایر افراد جامعه برای این صورت می گیرد تا بازار خرید و فروش املاک بتواند داغ بماند.

برخی شروط در ضمن قراردادهای پیش فروش می‌تواند از این مسائل جلوگیری کند. برای این امر باید در تنظیم قرارداد پیش فروش طرفین دقت داشته باشند، زیرا در این معامله ملک قابل رویت نیست تا خریدار کلیه امکانات ملک را با یک نگاه بسنجد و با قید یک عبارت ساده ملک به رویت خریدار رسید و وی از کلیه کم و کیف مورد معامله اطلاع دارد  فروشنده سلب مسئولیت نماید.

همچنین شاید صرفاً توافق شفاهی باعث رفع ابهامات طرفین نشود و برداشت هر شخص از توافقات متفاوت و نهایتاً منجر به اختلاف شود؛ پس باید کلیه شرایط و توافقات مکتوب و مورد امضای طرفین قرار گیرد. اگر می خواهید زودتر از آنچه که فکرش را می کنید خانه دار شوید این پیش فروش آپارتمان های گروه ماکان را از دست ندهید.

پیش فروش خرید آپارتمان در کرج

بهترین فواید پیش خرید آپارتمان

می توان پیش خرید آپارتمان ها را به صورت کلی به افرادی پیشنهاد کرد که پول لازم را برای خرید خانه ندارند. از جمله فواید پیش خرید آپارتمان ها این است که این خانه ها قیمت کم تری را نسبت به خانه های آمده دارند. این میزان بین 10 تا 30 درصد است. کسی که قصد دارد این خانه ها را خریداری کند می تواند قرارداد قسطی ببندد و پول خرید مسکن را به صورت قسطی پرداخت کنید. این گونه پرداخت برای خریدار بسیار راحت است و بهتر از این است که همه پول را یک جا پرداخت کند. چون خانه هنوز به صورت کامل تکمیل نشده است خریدار می تواند حتی در روند ساخت خانه نظرات خود را هم اعمال کند و از وسایلی در ساخت خانه استفاده کند که به دلخواه خود وی استفاده شده است.

زندگی در کرج برای افرادی که تمایل دارند از شهرستان‌های مختلف به کلان‌ شهرهای صنعتی مهاجرت کنند و نگرانی‌ های بسیاری از بابت پیدا کردن شغل مناسب دارند، بسیار مناسب است؛ زیرا شهر کرج دو شهرک صنعتی را در خودش جای ‌داده که باعث اشتغال بسیاری از افراد در این شهر شده است.

پیش فروش آپارتمان در البرز

در سال های اخیر با توجه به افزایش قیمت آپارتمان در کنار کاهش قدرت خرید مشتریان، قرارداد های پیش فروش ساختمان از رونق بسیاری برخوردار شدند. مثلا در شهرهای بزرگ از جمله تهران، کرج، البرز، به دلیل انبوه جمعیت متقاضی خرید و پیش فروش مسکن رشد چشمگیری داشته است. در خیلی از موارد پیش آمده که افراد اقدام به پیش فروش آپارتمان های نیمه ساخت یا حتی ساخته نشده کرده اند. پیش فروش ساختمان بسیار لاکچری و خوش ساخت با جدیدترین امکانات روز در بهترین منطقه در البرز را می توانید از گروه ساختمان سازی ماکان بخواهید.

خرید آپارتمان در کرج

خرید آپارتمان همانند تهران، ما در املاک سرزمین پوشش خوبی در محدوده کرج داریم و از این بر این تلاش هستیم که ملک هایی را برای مشتریان آماده و جستجو کنیم که از نظر سرمایه گذاری از جنبه های مختلف شرایط خوبی بر ملک انتخاب شده وجود داشته باشد. برخی ملک ها وجود دارد که دوران پیشرفت شان گذشته است و اگر شما با هدف سرمایه گذاری و سود بیشتری می خواهید وارد منطقه کرج شوید، نباید به سمت برخی ملک ها بروید. این دقیقا کاری است که ما برای شما انجام می دهیم، انتخاب درست و هوشمندانه.

کرج مناطق مختلفی برای سرمایه گذاری دارد، شاید بخش هایی که ما بیشتر به صورت متمرکز روی آن ها فعالیت می کنید، آپارتمان های لوکس در شهرداری ( مهرشهر )، خرید خانه های نوساز در منطقه ی کیانمهر، کوی مهر و .. باشد. از سوی دیگر بسیاری از مناطق را پوشش می دهیم، گلشهر ( 45 متری گلشهر، فردیس،  عظیمیه، گوهردشت، مهرویلا، شاهین ویلا، باغستان و … از جمله مناطقی است که برای خرید خانه می توانیم همراه شما باشیم.

قانون پیش فروش آپارتمان در کرج

از آن‌جایی که موقع خرید و فروش چیزی، آن شیء باید موجود باشد تا نکات حقوقی خرید و فروش در آن صدق کند، خانه‌هایی که برای پیش‎ خرید به فروش گذاشته می‌شوند، شامل این قوانین نمی‌شوند. برای همین، قانونگذار قوانینی مخصوص این خانه‌ها تصویب کرده‎ است. این قانون که ۲۵ ماده و  ۴ تبصره دارد، برای پیش‌ فروش خانه شرایطی تعیین می‌کند. طبق قانون پیش فروش آپارتمان‌ ها، هر قراردادی که در آن مالک زمین که همان پیش‌ فروشنده است متعهد به ساخت یا تکمیل واحد ساختمانی مشخصی در آن زمین شود و آن واحد را از ابتدای ساخت یا در طول مراحل ساخت به پیش‌خریدار منتقل کند، قرارداد پیش فروش آپارتمان محقق شده است.

پیش فروش آپارتمان

پیش فروش آپارتمان چه مراحلی دارد؟

بعد از این‌که شهرداری، پروانه‌ی ساختمان را صادر می‌کند و برای هر واحد شناسنامه‌ی فنی مستقلی اختصاص می‌دهد، فروشنده می‌تواند برای دریافت مجوز انتشار آگهی اقدام کند. بعد از دریافت مجوز، فروشنده در مطبوعات و سایر رسانه‌ها، آگهی پیش‌فروش درج می‌کند. بعد از توافق‌ های اولیه، طرفین قرارداد به یکی از دفتر های اسناد رسمی مراجعه می‌کنند. تخطی از هرکدام از این موارد، خلاف قانون محسوب می‌شود و جریمه دارد.

یک تیر و چند نشان با پیش فروش آپارتمان در کرج

تورم درسال های اخیر باعث شده ارزش پول در هر بازه زمانی پایین تر بیاید. اما هدایت پول به جای درست می تواند به حفظ ارزش آن و حتی بیشتر کردن ارزش آن منجر شود. فقط کافیست کمی زرنگ باشیم و موقعیت ها را بشناسیم. یکی از فرصت های بسیار عالی برای سرمایه گذاری پیش خرید خانه است. در پیش خرید شما اقساط را به صورت مرحله ای پرداخت می کنید و همگام با نرخ تورم پیش می روید و در عین حال ارزش پول خود را نیز حفط می کنید. در ضمن در انتهای ساخت پروژه شما می توانید با قیمت بالاتری از قیمت تمام شده ساخت؛ خانه خود را به فروش برسانید و سود زیادی را کسب کنید. برای پیوستن به این موقعیت سرمایه گذاری فوق العاده با گروه ما در تماس باشید.

نکات قابل توجه در پیش فروش خانه در کرج

مبایعه نامه با کد رهگیری دریافت کنید : مبایعه نامه سندی است که در آن دو طرف معامله برای خرید ملک توافق می کنند و تعهدات طرفین به طور کامل و دقیق در آن درج می شود. برای تنظیم مبایعه نامه در هنگام فروش آپارتمان، الزامی به مراجعه به دفاتر اسناد رسمی نیست و عمدتا توسط بنگاه معاملاتی تهیه و تنظیم می شود. مبایعه نامه هایی که کد رهگیری دارند، در سامانه ثبت املاک و مستغلات کشور ثبت می شوند.

گرفتن چک در هنگام فروش آپارتمان در کرج : در بسیاری از موارد ثمن معامله (مبلغ توافقی معامله) طی چند مرحله پرداخت می شود. این مسئله موجب نگرانی طرف فروشنده می شود که آیا خریدار توانایی پرداخت تمامی اقساط مبلغ مورد نظر را خواهد داشت یا خیر.

در این مورد توصیه می شود که حتی الامکان از گرفتن چک خودداری کنید مگر اینکه در متن مبایعه نامه ذکر شود که در صورت برگشت خوردن چک، معامله خود به خود فسخ می شود؛ هرچند گاهی پیش می آید که در مراجع قضایی، چک صادر شده به منزله انتقال وجه است و برگشت خوردن آن مانع انجام معامله نمی شود که در این صورت فروشنده با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

خرید خانه

از جمله دیگر نکاتی که در هنگام پیش‌ خرید خانه باید مورد توجه قرار گیرد موارد زیر می باشد:

 • با یک گروه ساختمان سازی معتبر قرارداد ببندید.
 • در هنگام بستن قرارداد به مشخصات کامل و دقیق پروژه (آپارتمان) دقت کنید.
 • اطمینان پیدا کنید فردی که با او قرارداد می بندید اختیار و امکان عقد قرار داد را داد.
 • زمان دقیق تحویل پروژه را بدانید.
 • از زمانبندی پرداخت و قیمت کلی واحد مد نظر نیز اطمینان حاصل نمایی

مسکن نوساز در کرج

خانه نوساز چیز دیگری ست! همه چیز تمیز و آماده و نو است و با خیال راحت و آسوده می توان رفت و در این خانه زندگی کرد. شما می توانید با پیش خرید خانه های لوکس گروه ماکان صاحب یک خانه لوکس با کیفیت فوق العاده شوید. این خانه ها با بهترین مصالح و بالاترین امکانات ساخته می شوند و یک زندگی لاکچری با بالاترین حد امکانات را برای شما فراهم می آورند. پروژه مهر و ماه در فردیس کرج هم اکنون در محله پیش فروش است و خریداران گرامی می توانند با تماس با گروه ما از شرایط ویژه پیش فروش این خانه ها اطلاع کسب کنند.

شرایط و نحوه تسویه‌ بهای آپارتمان

از آنجایی که در پیش‌ فروش آپارتمان معمولا زمان تحویل براساس شرایط موجود و اعلام سازندگان و سرمایه‌گذاران به صورتی زمانی در آینده مشخص می‌شود، بنابراین بهای آپارتمان به صورت مرحله به مرحله و اقساطی پرداخت می‌شود.

در نتیجه باید به صورت کاملا شفاف مشخص شود که چه مبالغی به صورت نقد یا چک در چه تاریخ‌ هایی باید در کدام مرحله از کار پرداخت شود. براساس قانون پیش فروش آپارتمان هنگام عقد قرارداد در دفاتر اسناد رسمی باید حداقل ۱۰ درصد قیمت کل پرداخت شود. مابقی مبلغ که قرار است به صورت اقساطی از سوی پیش‌خریدار به پیش‌فروشنده پرداخت شود باید در تاریخ‌ های مشخص براساس میزان پیشرفت کار باشد.

اگر پیشرفت کار طبق توافق و قرارداد مکتوب امضا شده نباشد، خریدار می‌تواند دیرتر از زمان مقرر اقساط خود را پرداخت کند. از سمت دیگر اگر در پیش‌ فروش خانه، پیش‌خریدار با توجه رعایت مفاد قرارداد، در زمان مقرر اقساط خود را پرداخت نکرده و ظرف یک ماه نیز آن را جبران نکند، قرارداد می‌تواند از سوی مالک فسخ شود.

خرید آپارتمان در کرج

پیش فروش و پیش خرید آپارتمان پیچیدگی‌های زیادی دارد. بنابراین باید تلاش کنید از همان ابتدا چه از سمت پیش‌فروشنده و پیش‌خریدار همه چیز شفاف باشد تا مشکلی پیش نیاید. براساس قانون پیش‌فروش آپارتمان باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • مشخصات و مالکیت پیش‌فروشنده باید حتما مشخص باشد.
 • تنظیم قرارداد پیش‌ فروش باید در دفاتر اسناد رسمی انجام شود.
 • پیش‌فروشنده برای درج آگهی در جراید و سایت‌ها باید حتما مجوز لازم را اخذ کرده باشد.
 • جزئیات ملک شامل متراژ، امکانات، موقعیت مکانی، پارکینگ و انباری، مصالح به کار رفته، نمای بیرونی، تعداد طبقات و واحدها و… باید به صورت شفاف درج شود.
 • زمان تحویل و میزان خسارات احتمالی در صورت عمل نکردن به تعهدات باید کاملا مشخص باشد.

مهم ترین مزایای پیش‌ خرید آپارتمان

در ابتدای مطلب به پیش فروش آپارتمان و نکات مهم هنگام خرید آن اشاره کردیم. در این بخش نیز بصورت خلاصه به مهم ترین مزایای پیش خرید آپارتمان در کرج اشاره می کنیم.

 • پیش خرید آپارتمان مناسب افرادی است که پول کافی برای خرید خانه ندارند.
 • خانه و آپارتمان های پیش فروش قیمت کمتری دارند.
 • پرداخت طی چند مرحله و یا طبق توافق بصورت قسطی نیز می تواند انجام گیرد.
 • حفظ و افزایش سرمایه به واسطه پیش خرید خانه

پیش فروش آپارتمان های لاکچری مهر و ماه

گروه ماکان یکی از بهترین و بزرگترین شرکت های ساختمان سازی در کرج، اندیشه و شهریار می باشد. این گروه پس از اجرای موفق پروژه های بزرگ کوروش 1 تا 12، اقدام به اجرای پروژه بزرگ برج های دوقلو مهر و ماه در بهترین موقعیت مکانی کرج، فردیس کرده است. پروژه مهر و ماه، دو برج کاملا مجزا در 15 طبقه (12 طبقه مسکونی و 3 طبقه مشاعات) که هر بلوک دارای یک ورودی لابی، دو دستگاه آسانسور، دو راه پله اختصاصی می باشد. مشاعات این برج های دوقلو ماکان شامل مهدکودک، استخر، باشگاه بدنسازی و سالن جشن و مهمانی، سالن بیلیارد، سالن اسپا  می باشد.

این پروژه در منطقه فردیس کرج (رو به رو پارک تندرستی) و در بهترین موقعیت منطقه در حال ساخت می باشد. دسترسی محلی بسیار عالی یکی دیگر از ویژگی های این پروژه محسوب می شود.

 پیش فروش خانه می تواند خرید خانه را آسان تر کند و سرمایه ما را از گزند موج تورم دور کند. چه بهتر از این که با شرایطی آسان صاحب یک خانه لوکس و پرامکانات در منطقه کرج شویم و حتی سود زیادی را نیز در انتهای ساخت پروژه کسب کنیم. کارشناسان ما در خدمت هستند تا تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند و شما بهترین تصمیم را برای خرید خانه در کرج بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص پیش فروش آپارتمان های مهر و ماه، همین حالا با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *